حجت الاسلام روحانی نژاد : تامین مسکن نیازمندان چتر آرامش را بر سر آنان می گشاید

تاریخ ارسال : 1402/02/24

حجت الاسلام روحانی نژاد : تامین مسکن نیازمندان چتر آرامش را بر سر آنان می گشاید

 

در جریان بازدید حجت الاسلام روحانی نژاد نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن کشور از لارستان عنوان شد :

حجت الاسلام  روحانی نژاد : تامین مسکن نیازمندان چتر آرامش را بر سر آنان می گشاید

 حضرت حجة الاسلام و المسلمین حسین روحانی نژاد نماینده  ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در سفر به شهرستان لارستان بر لزوم شتاب بخشی به تامین مسکن نیازمندان تاکید کرد و اظهار داشت : تامین مسکن نیازمندان چتر آرامش را بر سر آنان می گشاید ، در سالهای اخیر گام های مهمی دراین عرصه برداشته شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، حجة الاسلام و المسلمین حسین روحانی نژاد نماینده  ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور درسفر به لارستان و دیدار با مسئولین این شهرستان با همراهی مدیر کل  بنیاد مسکن  فارس، رئیس  دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن فارس، معاون پشتیبانی و رئیس حراست بنیاد فارس از زیر ساخت های تامین مسکن شهری و روستایی در لارستان بازدید کرد./images/news/inner/bmNews-14020224-185133-0RIWL.jpg

 

 

در این برنامه های بازدید که با حضور نماینده شهرستان های لارستان ، جویم ، خنج ، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی ، نماینده لارستان و امام جمعه این شهر انجام گرفت مسوولان این شهرستان از تلاش بنیاد مسکن برای اجرای طرح های عمرانی و زیر بنایی و تامین مسکن محرومان تقدیر کردند.

حجة الاسلام و المسلمین حسین روحانی نژاد نماینده  ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در جریان بازدید از طرح نهضت ملی مسکن لارستان و طرح های تامین مسکن در بافت قددیم لارستان  ،  طرح بهسازی و توسعه معابر روستای باغ از توابع صحرای باغ  را افتتاح کرد.

وی همچنین در بازدید از روستای هدف گردشگری کریشکی و منطقه ویژه اقتصادی لارستان به میزبانی نماینده مجلس و مسوولان محلی حضور یافت و اجرای طرح های زیر بنایی را پیش نیاز توسعه همه جانبه این شهرستان دانست.

 حجة الاسلام و المسلمین حسین روحانی نژاد نماینده  ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در جریان سفر به شهرستان لارستان گفت : لارستان از دیر باز محل حضور روحانیون برجسته و عالم و علمای ربانی بوده است ، وجود عالمان بزرگ در این شهرستان زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم نهضت اسلامی در جنوب فارس بوده است ، روحانیت در این شهرستان همواره در کنار مردم بوده و وجود بزرگان و افراد عالم و دانشمند تضمین کننده وحدت شیعه و اهل سنت و تداوم بخش آرمان های امام راحل بوده است.

نماینده  ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور خاطر نشان کرد : مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط با امر مسکن در استان و در لارستان ، ضمن فراهم کردن امکانات، بستر را برای حضور فعال خیران فراهم کنند. حساب 100 امام راحل ظرفیتی کم نظیر برای تامین مسکن نیازمندان ایجاد کرده است که باید از این ظرفیت بیش از پیش استفاده کرد.

حجة الاسلام و المسلمین حسین روحانی نژاد  اضافه کرد : مدیران دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط شهرستان  به‌ویژه دستگاه‌های اجرایی  ، مسیر پیش رو برای حضور و تسریع در امور خیران در بحث مسکن   تسهیل و هموار کنند. مدیران در خصوص تسهیل‌گری امور و هموار کردن مسیر برای حضور خیران، مسؤول هستند  و موظف به گره‌گشایی از مشکلات قشر محروم و نیازمند هستند.

حجة الاسلام و المسلمین حسین روحانی نژاد نماینده  ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در پایان این سفر به شهرستان لامرد رفت و از زیر ساخت های عمران روستایی این شهرستان بازدید کرد.

انتهای پیام

 

 

 /images/news/inner/bmNews-14020224-185248-4N8D1.jpg

 

 

موضوع خبر :
  • حجت
  • الاسلام
  • روحانی
  • نژاد
  • :
  • تامین
  • مسکن
اشخاص :
  • نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
حوزه متولی :
  • حوزه ریاست
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد حجت الاسلام روحانی نژاد : تامین مسکن نیازمندان چتر آرامش را بر سر آنان می گشاید چیست؟

سوال: