نشست ناظرين فنی روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم

تاریخ ارسال : 1402/06/22

نشست ناظرين فنی روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم

 

نشست  ناظرين فنی روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم  با هدف توجیه و آموزش فرایند  ارجاع در سامانه نظام فنی روستایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، در این نشست که بصورت آزمایشی در شهرستان های شیراز و جهرم  فعال گردیده ، فرایند  ارجاع در سامانه نظام فنی روستایی به مخاطبان آموزش داده شد.

 مهندس اسدی کارشناس وام و اعتبارات بنیاد شهرستان جهرم در این نشست ، مراحل ثبت پروژه در سیستم ارجاع را برای ناظرين فنی تبیین کرد.

این نشست آموزشی پیرو جلسه آموزش و تبیین سیستم مذکور با حضور مسئولین فناوری اطلاعات بنیاد مرکز  و مسئول شرکت طراح و معاون بازسازی و مسکن روستایی و فناوری اطلاعات اداره کل بنیاد فارس و هیئت اعزامی از استان های کهکیلویه و بویراحمد و بوشهر با شرکت  خواجه پور و اسدی از بنیاد جهرم در محل سالن جلسات اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس ، برگزار گردید.

مهندس صمد کارگر فرد مدیر بنیاد مسکن شهرستان جهرم هم در حاشیه این نشست آموزشی با تاکید بر لزوم رعایت الزامات مهندسی در فرایند ساخت و سازهای روستایی اظهار داشت : بنیاد مسکن بر روی عملکرد ناظرین فنی روستایی نظارت دارد و هیچگاه کیفیت و دقت در اجرای طرح ها را فدای سرعت نمی کند.

وی اضافه کرد : سامانه ارجاع بر اساس  ﻗﺎﻧﻮن ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺷﺸﻢ ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﻗﺎﻧﻮن ﺳﺎﻣﺎﻧﺪهی  ﺣﻤﺎﯾﺖ از ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﻋﺮﺿﻪ مسکن  و آﯾﯿﻦ ﻧﺎﻣﻪ اﺟﺮایی آن تدوین گردیده است .

کارگر فرد اضافه کرد : ﻧﻈﺎم ﻣﻬﻨﺪسی  و کﻨﺘﺮل ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن کشور ، سامانه ﻣﻘﺮرات ملی ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن و ﺗﻔﺎﻫﻢ ﻧﺎﻣﻪ های منعقد شده در این رابطه بر اجرای این قانون نظارت دارند .

انتهای پیام

 

 

موضوع خبر :
  • نشست
  • ناظرين
  • فنی
  • روستایی
  • بنیاد
  • مسکن
  • انقلاب
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد نشست ناظرين فنی روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم چیست؟

سوال: