در دیدار فرماندار ویژه لارستان با مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان

تاریخ ارسال : 1402/02/06

در دیدار فرماندار ویژه لارستان با مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  لارستان

ایجاد نهضت خدمت رسانی در روستاهای لارستان با مشارکت بنیاد مسکن دکتر داریوش دهقان فرماندار ویژه شهرستان لارستان از ایجاد نهضت خدمت رسانی در روستاهای لارستان با مشارکت بنیاد مسکن خبر داد و در دیدار با مهندس محمد هادی میزان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت : همه تمهیدات برای توسعه خدمات در روستاها اندیشیده شده است. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس , دهقان در این دیدار بر لزوم بکارگیری همه ظرفیت های قانونی برای پیشبرد طرح های توسعه روستایی و محرومیت زدایی در این شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت : در سالهای گذشته خدمات ارزشمندی در این حوزه انجام شده و لازم است با مشارکت بنیاد مسکن این خدمات افزایش یابد.

 

در دیدار فرماندار ویژه لارستان با مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  عنوان شد :

ایجاد نهضت خدمت رسانی در روستاهای لارستان با مشارکت بنیاد مسکن

دکتر داریوش دهقان فرماندار ویژه شهرستان لارستان از ایجاد نهضت خدمت رسانی در روستاهای لارستان با مشارکت بنیاد مسکن  خبر داد و در دیدار با  مهندس محمد هادی میزان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  گفت : همه تمهیدات برای توسعه خدمات در روستاها اندیشیده شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، دهقان   در این دیدار بر لزوم بکارگیری همه ظرفیت های قانونی برای پیشبرد طرح های توسعه روستایی و محرومیت زدایی در این شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت : در سالهای گذشته خدمات ارزشمندی در این حوزه انجام شده و لازم است با مشارکت بنیاد مسکن این خدمات افزایش یابد.

مهندس میزان  مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان نیز با تقدیر از همراهی فرماندار ویژه این شهرستان گزارشی از طرح های توسعه شهری و روستایی ارائه داد و گفت :  طرح نهضت ملی مسکن و طرح های بهسازی روستایی ، در این شهرستان رشد فزاینده داشته است ،  اجرای آسفالت معابر روستایی از محل اعتبارات قیر مشارکتی با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاران به متراژ 123 هزار  مترمربع با اعتباری بالغ بر 246  میلیارد ريال از جمله اقدامات مهم سالی که گذشت است .

مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان در ادامه از اجرای طرح های بهسازی روستایی با اعتباری بالغ بر 101 میلیارد ريال خبر داد و گفت : این طرح ها شامل 3700 مترطول تک لبه  و کانیو  28 هزار  مترمربع زیرسازی و آسفالت ، 670 مترمکعب دیوار حائل و بازنگری و تهیه طرح های هادی  جمعا57  پروژه   که جهت 35 روستا از محل اعتبارات ارزش افزوده ،سیل و  ملی با جمع کل اعتبار 144 میلیارد ريال.( چهارده میلیارد و چهارصد میلیون تومان) انجام شده است.

به گفته مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان ، واگذاری و تعیین تکلیف 308قطعه زمین به جوانان فاقد مسکن و واجد شرایط در روستاها از دیگر عملکردهای شاخص در این شهرستان است .

 مهندس میزان همچنین از عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان لارستان خبر داد و گفت : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهر لار در  فاز اول طرح  نهضت ملی مسکن (169 واحد) در مرحله اجرای اسکلت با پیشرفت فیزیکی 100 درصد  سازه و دیوارچینی  و فاز دوم 16 واحد در مرحله اجرای اسکلت سازه دیوار چینی  باپیشرفت فیزیکی100 درصد  سازه با مبلغ هزینه هر دو پروژه   بیش از 88 میلیارد تومان  را به پیش برده است .

وی اضافه کرد : فاز سوم 217 واحد آن نیز در مرحله تجهیز کارگاه و گودبرداری انجام شده و فاز چهارم نیز 1026 واحد قرعه کشی آن انجام شده است ،   فاز پنجم این طرح هم در حال پیگیری تامین زمین از اداره کل   راه و شهرسازی می باشد. که از ابتدا تاکنون 1419 نفر در طرح و در  این شهر تعیین تکلیف گردیده اند.

انتهای پیام

 

 

موضوع خبر :
  • در
  • دیدار
  • فرماندار
  • ویژه
  • لارستان
  • با
  • مدیر
اشخاص :
  • فرماندار
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (5)

نظر شما در مورد در دیدار فرماندار ویژه لارستان با مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان چیست؟

سوال: