اجرای طرح های محرومیت زدایی و آسفالت معابر روستای مربوییه از توابع بخش فسارود داراب

تاریخ ارسال : 1402/08/29

اجرای طرح های محرومیت زدایی و آسفالت معابر روستای مربوییه از توابع بخش فسارود داراب

 

 

مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب از اجرای  طرح های محرومیت زدایی و آسفالت معابر روستای مربوییه از توابع بخش فسارود  این شهرستان خبر داد و گفت :  این طرح از محل  اعتبار ات  قیر مشارکتی به میزان 7000 مترمربع اجرا شده است .

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس ، محمد رضا حسن زاده ، توسعه روستایی را چرخه کاملی از اقدامات محرومیت زدایی ، توسعه معابر ، مقاوم سازی مسکن و تامین زیر ساخت ها در مناطق محروم دانست که شهرستان داراب از آن برخوردار است.

محمد رضا حسن زاده   با اشاره به تحولات به وجود آمده ناشی از توسعه روستایی در مناطق روستایی این شهرستان افزود: هر چند در سالهای گذشته حجم فعالیت های توسعه در مناطق روستایی بالا بوده است اما حجم محرومیت ها نیز در این مناطق بالا است و می طلبد تا در سال پشتیبانی  تولید توسعه روستایی در این شهرستان شتاب بیشتری گیرد.

وی با تشریح اقدامات انجام شده در سالی که گذشت از پرداخت 369فقره تسهیلات طرح ویژه مقاو م سازی و بازسازی مسکن روستایی با همکاری بانکهای عامل بااعتباری بالغ بر73 میلیارد و 800میلیون تومان خبر داد .

مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب در ادامه گفت : پرداخت68فقره تسهیلات متمم قرارداد 100 میلیون تومانی طرح وِیژه مقاوم سازی مسکن روستایی با اعتباری بالغ بر6 میلیارد و 800میلیون تومان ، و جرای300هزار مترمربع آسفالت معابرروستاها ی شهرستان ازمحل اعتبارات قیر با مشارکت دهیاری ها بااعتباری بالغ بر60 میلیارد تومان از جمله اقدامات مهم بنیاد مسکن در سالی که گذشت است .

مهندس حسن زاده ، بازنگری طرح هادی روستاهای نصیرآباد،قلعه نو، بانوج، عطابخش، جمسی، پاسخن، مروارید،سنگ چارک، هادی آباد،علی آباد،اسماعیل آباد، شمسآباد، اکبرآبادومحمدآباد با اعتباری بالغ بر 2میلیارد و 100میلیون تومان را از جمله کارکردهای عمران روستایی در این شهرستان دانست .

انتهای پیام

 

موضوع خبر :
  • اجرای
  • طرح
  • های
  • محرومیت
  • زدایی
  • آسفالت
  • معابر
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد اجرای طرح های محرومیت زدایی و آسفالت معابر روستای مربوییه از توابع بخش فسارود داراب چیست؟

سوال: