شتاب بخشی به تامین مسکن محرومین در شهرستان اقلید با بهره گیری از برکات حساب 100

تاریخ ارسال : 1402/08/29

شتاب بخشی به تامین مسکن محرومین در شهرستان اقلید با بهره گیری از برکات حساب 100

 

نشست  هماهنگی به منظور تشکیل هیات امناء مسکن محرومین حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره)   با حضورحاج آقا گشول امام جمعه اقلید و فرماندار این شهرستان وجمعی از مسئولین  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، شهرام منصوری فرماندار شهرستان اقلید در این نشست با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در محل فرمانداری    با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت گسترش و توسعه احداث مسکن محرومین و اقشار کم درآمد با تکیه بر مشارکت مردم و خیرین، گفت: با مشارکت مردم و خیرین منطقه، هیات امناء مسکن محرومین حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) در این شهرستان تشکیل خواهد شد.

مصنوری با تشکر از خیرین و مشارکت های مردی برای احداث سرپناه برای محرومان و نیازمندان که از اوجب واجبات است. با بیان اینکه حساب ۱۰۰ امام یکی از مهمترین تشکل ها برای شهرستان است؛ گفت: امیدواریم با سیاست گذاری، برنامه‌ریزی و هماهنگی های لازم هیات امناء و بهره گیری از امکانات موجود بنیاد مسکن شهرستان شاهد گام های بلندتری به منظور خانه دار نمودن افراد محروم جامعه باشیم .

همچنین حجت الاسلام گشول امام جمعه شهرستان اقلید نیز در این جلسه بیانات مبسوطی ایراد کرد  و خواستار مشارکت خیرین و مردم به قشر نیازمند جامعه با تشکیل هیات امناء ۱۰۰ امام (ره) شد.

محسن اسلامی مدیر بنیاد مسکن شهرستان اقلید نیز با برشمردن برکات حساب 100 امام راحل در تامین مسکن نیازمندان گفت : استقبال خیرین شهرستان برای تامین مسکن محرومان با محوریت حساب 100 نقطه عطفی در تامین مسکن نیازمندان است.

انتهای پیام

 

موضوع خبر :
  • شتاب
  • بخشی
  • تامین
  • مسکن
  • محرومین
  • شهرستان
  • اقلید
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد شتاب بخشی به تامین مسکن محرومین در شهرستان اقلید با بهره گیری از برکات حساب 100 چیست؟

سوال: