پیام مشترک مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس و مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

تاریخ ارسال : 1402/08/29

پیام مشترک مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس و مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

پیام مشترک  مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس  و مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

سید علیرضا حمیدی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس و حجت الاسلام سید علی نجفی مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان در پیام مشترکی  آغاز هفته بسیج را به تمامی بسیجیان گرانقدر و غیور صمیمانه تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ،در این پیام آمده است: بسیج عظیم‌ترین نیروی مردمی است که در پرتو آینده‌نگری و ژرف‌اندیشی امام راحل(ره) و با هدف صیانت از اصول، آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی شکل گرفت و با هدایت‌های راهگشای مقام معظم رهبری، به پیشرفت و بالندگی رسیده است به گونه ای که اکنون بسیج به گسترده ترین شبکه مردمی در خدمت به مردم در عرصه های مختلف تبدیل شده است و به عنوان الگو برای تمام کشورهای مسلمان و آزاده شناخته می شود.

در این برهه زمانی که شاهد نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه و سرزمین های اشغالی هستیم ، فرهنگ والای سلحشوری ، از خود گذشتگی و ایثارگری بسیج بیش از پیش عظمت و شکوه خود را به نمایش می گذارد ، بسیج و بسیجی، نماد اخلاص و تداعی‌گر ایثار و دلاوری، پرچمدار ولایت‌مداری، شکوه جهاد و خدمت‌رسانی خالصانه و صادقانه و بی‌منت است .

مدیران و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس ، بسیج را  سمبل مقاومت در برابر ظلم و یاری‌رسانی به مظلوم  می شناسد  ،  و به فرموده مقام عظمای ولایت ، بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است و بسیج مجموعه ای است که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطر را جمع می کند.

مکتب بسیج، همان مکتب ارزشمندی است که شهید سلیمانی‌ها به‌عنوان الگوی بی‌بدیل مقاومت و ایثار، از آن برخاستند و با ایمان راسخ و مجاهدت در راه خدا و پیروزی در برابر جبهه‌ی کفر و تکفیر، نه تنها برای ملت ایران و نظام اسلامی، بلکه برای جهانیان، امنیت و آرامش به ارمغان آوردند.

 

  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، آغاز هفته بسیج را به بسیجیان بابصیرت، ایثارگران و خانواده‌های گرانقدر و معزز شهدا و جانبازان به ویژه به همکاران بنیاد مسکن استان فارس تبریک گفته و  سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) و در راستای منویات مقام معظم رهبری را از ایزد منان مسئلت داریم.

 

سید علیرضا حمیدی                                               سید علی نجفی

                                                                                               مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن  استان فارس 

مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس                                                                             

                                                                                               

 

 

 

 

موضوع خبر :
  • پیام
  • مشترک
  • مدیرکل
  • بنیاد
  • مسکن
  • استان
  • فارس
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد پیام مشترک مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس و مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج چیست؟

سوال: