مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب 100 امام(ره)

تاریخ ارسال : 1403/02/24

مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب 100 امام(ره)

 

۴۰۰واحد مسکن برای خانواده‌ های بیماران پروانه‌ای ساخته می شود

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز  و مدیرکل  دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام(ره) گفت: اخیرا یک تفاهم‌نامه سه جانبه برای خانواده‌هایی که بیمار پروانه‌ای دارند، منعقد شده که با اجرایی شدن آن در فاز نخست ۴۰۰ واحد برای این خانواده‌ها ساخته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس  فرهاد خاکی پور در مجمع عمومی عادی انجمن خیرین مسکن‌ساز فارس که با هدف انتخاب اعضای هیات مدیره برگزار شده بود اظهار کرد: چند سالی است از ظرفیت خیرین در احداث، تکمیل، تجهیز و بهسازی مسکن استفاده شده به طوری که از ابتدا تا کنون ۴۵هزار واحد تکمیل و تحویل خانواده‌ها شده است.

مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز ادامه داد: تفاهم‌نامه چند جانبه بین چند دستگاه از جمله بنیاد مستضعفان، بهزیستی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، راه و شهرسازی و ستاد اجرایی برای تامین مسکن خانواده هایی که ۲عضو معلول دارند منعقد و در مرحله اول این تفاهم نامه، ۱۴هزار و ۳۰۰ واحد تأمین مسکن شد که دبیر این جلسات انجمن خیرین مسکن ساز بوده و در کل تجربه موفقی از همکاری بین دستگاهی را در این امر شاهد بودیم .

مدیرکل مشارکت‌های مردمی حساب صد حضرت امام(ره)همچنین گفت: اخیرا یک تفاهم‌نامه سه جانبه برای خانواده‌هایی که بیمار پروانه‌ای دارند، منعقد شده که اگر اجرایی شود در فاز نخست ۴۰۰ واحد برای این خانواده‌ها ساخته خواهد شد.

او در مورد هزینه‌های دریافتی از افراد نیز گفت: ساخت مسکن برای افراد بستگی به تامین منابع و نوع مسکن دارد اما ما سعی کردیم با حداقل منابع، افراد صاحب خانه شوند و حتی افرادی که تحت پوشش نیستند را مدنظر داریم.

خاکی پور یادآور شد: باید موضوع کار خیر در جامعه ترویج داده شود و یک مسوولیت اجتماعی برای فرزندان تعریف شود، اگر جامعه حالش خوب باشد همه حالشان خوب است و حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) نیز با همین رویکرد خیرانه، ساخت مسکن برای اقشار ضعیف را دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه انجمن خیرین مسکن‌ساز فارس از انجمن‌های فعال کشور است، افزود: ظرفیت ساخت مسکن در استان فارس بسیار بالاست و در حال حاضر نیز پروژه‌هایی در فارس در حال اجراست که به خوبی مدیریت می‌شود.

به گفته خاکی‌پور انجمن خیرین مسکن‌ساز فارس جزو سه استان برتر کشور در جذب کمک خیرین بوده و عملکرد آنها رضایت بخش است.

عباس خالقداری مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز استان فارس نیز اظهار کرد: جلسه مجمع عمومی با حضور اکثریت اعضا در محل انجمن خیرین مسکن ساز استان فارس برگزار شد که پس از رای گیری اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند.

وی ادامه داد: حسن ممتحن ، علی محمد حسام، محمدحسین گلریز خاتمی، سید علی نقی طبیب لقمانی، خداخواست شهبازی، محمدرضا دیهیمی و سید علیرضا حمیدی به عنوان اعضای اصلی و سید مصطفی آیت الهی و ابراهیم نصیری به عنوان اعضای علی البدل برای مدت ۲سال انتخاب شدند.

خالقداری همچنین گفت: دکتر محمد حسین ستایش نیز به عنوان بازرس اصلی و مهدی رنجبر به عنوان بازرس علی البدل به مدت یک سال انتخاب شدند.

جلسه‌ مجمع عمومی عادی و فوق العاده هیئت امنای انجمن خیرین مسکن ساز فارس با حضور مهندس خاکی پور مدیرکل   دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام(ره)، دکتر حمیدی مدیرکل محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس، حجت الاسلام والمسلمین نجفی نماینده  ولی فقیه در بنیادمسکن انقلاب اسلامی فارس و سایر اعضای هیئت امنای انجمن در محل سالن جلسات انجمن خیرین مسکن ساز فارس برگزار شد و اعضای جدید هیئت مدیره و بازرس هیئت مدیره انتخاب شدند.

انتهای پیام

 

موضوع خبر :
  • مدیرکل
  • دفتر
  • مشارکت
  • های
  • مردمی حساب
  • 100
  • امام(ره)
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب 100 امام(ره) چیست؟

سوال: