کارگاه آموزش سامانه های راهبر و پنجره مدیریت زمین در بنیاد مسکن شهرستان زرین دشت با حضور کارشناس بنیاد مسکن انقلاب اس

تاریخ ارسال : 1402/02/17

کارگاه آموزش سامانه های راهبر و پنجره مدیریت زمین در بنیاد مسکن شهرستان زرین دشت با حضور کارشناس بنیاد مسکن انقلاب اس

 

برگزاری کارگاه  آموزش سامانه های راهبر وپنجره مدیریت زمین در زرین دشت

 کارگاه  آموزش سامانه های راهبر و پنجره مدیریت زمین در بنیاد مسکن شهرستان  زرین دشت با حضور کارشناس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس مهندس ایزدی کارشناس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس  دراین کارگاه آموزشی به تشریح برنامه های سامانه راهبر و پنجره مدیریت پرداخت.

مهندس ایزدی کارشناس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس در این کارگاه آموزشی اظهار داشت : امروزه با رشد فناوری و گسترش استفاده از اینترنت و همچنین به لطف تلفن های همراه هوشمند، کمتر خدمات حضوری را می توان دید که به صورت غیر حضوری و اینترنتی قابل انجام نباشند. از امور بانکی و آموزشی گرفته تا خدمات مرتبط با بنیاد مسکن همه و همه به صورت آنلاین و به سهولت هرچه تمام تر انجام می شوند.

این کارشناس بنیاد مسکن افزود:  سامانه راهبر بنیاد مسکن نیز در جهت بهبود خدمت رسانی مرتبط با امور زمین و مسکن روستاییان به بهره برداری رسیده است.

مهندس مهرداد کاوه و دهیاران بخش مرکزی وایزدخواست نیز دراین کارگاه آموزشی که  در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید حضور داشتند.

 مهندس مهرداد کاوه مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین دشت در حاشیه این کارگاه آموزشی اظهار داشت : سامانه راهبر بنیاد مسکن در واقع سامانه مدیریت ساخت و ساز روستایی است که به منظور سهولت در دسترسی متقاضیان و ناظران نظام فنی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تعبیه و راه اندازی شده است. این سامانه با شیوع و گسترش ویروس کرونا در راستای جلوگیری از تردد روستاییان به شهر به ارائه خدمات الکترونیک پرداخته است.

وی ادامه داد : از این رو متقاضیان با مراجعه به این سامانه حتی در محل زندگی خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری و تردد در شهر قادر به انجام تمامی خدمات و فرآیندهای مربوط به امور زمین، صدور پروانه ساخت، اصلاح و تغییر کاربری، درخواست تسهیلات و همچنین درخواست الحاق به محدوده طرح خواهند بود.

مهندس کاوه گفت : هدف از معرفی سامانه راهبر بنیاد مسکن  کاهش ترافیک و همچنین کاهش خطرات جاده ایِ تردد در مسیر شهر و در نتیجه کاهش هزینه می باشد. یکی دیگر از اهداف مهم این  سامانه دسترسی آسان روستاییان به خدمات پایلوت که در واقع به معنای مطالعه و بررسی مقدماتی پیش از اجرای طرح اصلی است تا نواقص کار مشخص شود.

انتهای پیام

 

موضوع خبر :
  • کارگاه
  • آموزش
  • سامانه
  • های
  • راهبر
  • پنجره
  • مدیریت
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد کارگاه آموزش سامانه های راهبر و پنجره مدیریت زمین در بنیاد مسکن شهرستان زرین دشت با حضور کارشناس بنیاد مسکن انقلاب اس چیست؟

سوال: